4 maart 2024

Leidschendam-Voorburg – Twee inwoners in zonnetje gezet

Op woensdag 11 mei 2022 zijn twee bijzonder actieve inwoners van onze gemeente in het zonnetje gezet. Ap de Heus en Mirjam Stichter werden hartelijk verwelkomd op het gemeentehuis door loco-burgemeester Astrid van Eekelen. Beide inwoners werden bedankt voor hun grote maatschappelijke inzet.

De heer De Heus heeft een groot netwerk van inwoners, ondernemers, en leden van het college, gemeenteraad en Tweede Kamer. Hij maakt regelmatig foto’s van openbare optredens of gebeurtenissen in onze gemeente. Dat hij met zijn fototoestel problemen inzichtelijk maakt en deze online publiceert is waardevol, want daarmee laat hij zien hoe het er in de gemeente aan toe gaat.

Mevrouw Stichter is een actieve bewoonster van Voorburg-Noord. Zij is een echte doener, die opkomt voor anderen, bijvoorbeeld omdat ze het niet zo breed hebben of met eenzaamheid te maken hebben. Zij zit boordevol ideeën, heeft een gigantisch netwerk en kan goed initiatieven opstarten en volbrengen.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com